• Автор: admin
  • Дата: 27-05-2016, 14:30
27-05-2016, 14:30

Падводзім вынікі. Вітаем лета!

Категория: Информация

Прыходзіць лета звонкае
птушынаю гамонкаю.
Куды ні глянь – усюды
Цябе чакаюць цуды!
27 мая 2016 года ў 2 “А” класе прайшоў выніковы ўрок на тэму “Прывітанне,лета!” Вельмі цікава было даведацца бацькам, чаму навучыліся іх дзеці за 2015-2016 навучальны год. На ўроку другакласнікі паказалі сваё веданне табліцы множання лікаў 2 і 3, граматнае напісанне слоўнікавых слоў на рускай і беларускай мовах, расказалі,як умеюць адносіцца да старэйшых, растлумачылі бацькам,што ў сваім жыцці яны ва ўсім бяруць прыклад з іх - з дарослых. Паабяцалі летам сябраваць з кнігай і з прыродай.Падарылі бацькам сваё вельмі змястоўнае партфоліа. А з якім задорам прытанцоўвалі матулі пад нашу фізхвілінку “Мора кліча!” Сапраўды, захацелася на мора! Вучні і іх бацькі падзяліліся сваімі планамі на надыходзячае лета. Хочацца пажадаць вам, мае шаноўныя, каб усе вашы мары -“цуды” абавязкова здзейсніліся!Незабыўных канікул!!!Вялікі дзякуй за вашу плённую працу за школьнай партай!
Класны кіраўнік Алена УладзіміраўнаТаўканіца
Падводзім вынікі. Вітаем лета!

Ноябрь 2022 (40)
Октябрь 2022 (52)